DIPOL LATVIJA

Akcīzes noliktava. Muitas noliktava. Loģistika.


Loģistikas centrs

Noliktavas platība 17000 m²

Vairāk nekā 1500 piegādes punktu visā Latvijā

Mēneša apgrozījums 3 000 000 €
un 1 200 000 kg preču

DIPOL LATVIJA

Loģistikas centrs atrodas Rīgas robežās netālu no Rīgas Brīvostas un tikai 16 km attālumā no Rīgas Starptautiskās lidostas, kas ir īpaši ērti konsolidācijai un Eiropas tranzīta kravu uzglabāšanai. Mūsu noliktavas platība ir 17000 m²

Par mums

Mēs esam komercsabiedrība SIA “Dipol Latvija”, kas Latvijas tirgū darbojas kopš 2013. gada. Preces no mūsu noliktavās tiek piegādātas uz 1500 tirdzniecības vietām visā Latvijā. Mūsu transportlīdzekļu parkā atrodas 20 automašīnas, kas katru nedēļu nogādā preces mūsu klientiem. Sniedzam loģistikas pakalpojumus ar piegādi visiem Mego veikaliem un sadarbības partneriem, tajā skaitā veikalu tīklu noliktavām visā Baltijā -"MAXIMA", "RIMI", "IKI", "NORFA". Mūsu loģistikas centrs ir 17000 m² platībā - atrodas Rīgā, Dzelzavas ielā 127.

Akcīzes noliktava

“DIPOL Latvija” Piedava akcīzes preču laišanas apgrozībā formalitāšu kārtošanu.

Mēs uzņemamies visu sarežģījumu risināšanu, nodokļa apmaksu, deklarāciju aizpildīšanu un transportēšanas dokumentu noformēšanu. Akcīzes nodrošinājuma izmantošana. Akcīzes marku pasūtīšana. Akcīzes preču izlaišana apgrozībā. Akcīzes marku pasūtīšana. CMR sagatavošana. Uzglabāšana plauktu sistēmā. Licence alkohola, bezalkoholisko dzērienu un kafijas uzglabāšanai un apstrādei. Akcīzes marku un/vai uzlīmju līmēšana. Anotāciju uzlīmēšana. Anotāciju drukāšana pēc klienta pasūtījuma. Akcīzes preču saņemšana pēc importa е-Ad. Akcīzes preču nosūtīšana pēc eksporta e-Ad. Iekraušanu / Izkraušanu. Preču uzglabāšanu. Garantējam ātru dokumentu apstrādi un darba pratību.

Muitas noliktava

Muitas noliktavas pakalpojumi

Jūras konteineru piegāde / iekraušana / izkraušana Autotransporta iekraušana / izkraušana. Trešo valstu preču uzglabāšana muitas kontrolē. Preču uzglabāšana noliktavās. Kravu apstrāde noliktavās. Preču apvienošana, šķirošana, iepakošana un sagatavošana nosūtīšanai. Elektroniskā preču apgrozījuma uzskaite noliktavā. Nepieciešamo pavaddokumentu sagatavošana.

PUD

Pagaidu noliktava

Ja kravas tranzīta laikā trūkst datu turpmākajai muitas procedūrai, preces ir iespējams ievietot pagaidu noliktavā, neizsniedzot muitas deklarāciju. Šī pagaidu kavēšanās ļauj atbrīvot transportlīdzekli, izkraut preces noliktavā, pārbaudīt preču nomenklatūras un svara atbilstību pavaddokumentiem, kā arī pieprasīt un saņemt no piegādātāja papildu dokumentus, kas nepieciešami turpmāko muitas procedūru apstrādei.

FISKĀLĀ REPREZENTĀCIJA

Fiskālā reprezentācija

ES valstu loģistika un tranzīts šodien nevar iztikt bez fiskālā pārstāvja. Pēc ES valstu parauga Latvijā kopš 2011.gada ir reģistrēts fiskālais pārstāvis. Jebkura persona, kas reģistrēta ES, veicot ar nodokli apliekamus darījumus Lietuvas Republikā (piemēram, darījumus par preču pārdošanu noliktavā) nedrīkst reģistrēties Latvijas Republikā kā PVN maksātājs, bet izmantot savu loģistikas pārstāvi - fiskālo pārstāvi - savu fiskālo interešu pārstāvēšanai Lietuvas Republikā. SIA DIPOL Latvija spēj sniegt fiskālā pārstāvja pakalpojumus un ir tiesīga pārstāvēt savu klientu darījumos, kas tiek veikti Latvijas Republikā, kas ir saistīti ar preču eksportu no Eiropas Savienības vai preču importu Eiropas Savienībā. SIA DIPOL Latvija fiskālais pārstāvis sniedz klientiem iespēju:
• Apkopot un uzņemt sūtījumus, kuru izcelsme ir ārpus Eiropas Savienības (uz Krieviju, Ukrainu, Baltkrieviju un citām trešajām valstīm)
• Tādā pašā veidā pabeigt un pielāgot ienākošos sūtījumus no trešām valstīm uz Eiropas Savienību
• Ievērojami samazināt muitas formalitāšu kārtošanas izmaksas

Fiskālā pārstāvja priekšrocības

Balstoties uz ES valstu veiksmīgo pieredzi, Latvija ir veikusi izmaiņas savos noteikumos, lai skaidri izprastu šādu disciplīnu kā fiskālais pārstāvis. Šie noteikumi palīdz izprast katra ES vai ārvalstī reģistrēta komersanta tiesības pilnvarot pārstāvi savu fiskālo interešu aizsardzībai. Līdz ar šo izmaiņu ieviešanu klienti saņem: - Piegādātāja/sūtītāja PVN saistību atcelšana - Piegādātājs/sūtītājs pēc pavaddokumentu reģistrācijas klienta fiskālajam pārstāvim (turpmāk tekstā FI) Latvijā, atsakās no jebkādas atbildības par PVN nomaksu no brīža, kad preces tiek saņemtas FP noliktavā. Atšķirībā no atbildības, kuru teorētiski var aizkavēt sarežģītas vai nepareizi izpildītas muitas procedūras.

Preču apvienošana pēc pasūtījuma, atlase un nosūtīšana

Apvienojot dažādus sūtījumus no dažādiem piegādātājiem vienā FP noliktavā un izvēloties pasūtījumu komplektēšanas izpildi, piegāde klientam tiek veikta, būtiski ietaupot dokumentācijas sastādīšanas un apstrādes izmaksas. Piemēram, ja apstrādājat 6 daļējus ienākošos sūtījumus no 4 dažādiem piegādātājiem (LTL) kā vienu izejošo (FTL) sūtījumu, izmantojot fiskālo reprezentāciju, ietaupījums ir 6:1. Iespēja veikt starptautiskās tirdzniecības darījumus (pirkšana un pārdošana) bez PVN Ar FP kļūst iespējams veikt starptautiskus darījumus par noliktavā esošo un tālākam eksportam paredzētu preču pārdošanu, kurām netiek piemērots PVN.

+Pakalpojumi

Palīdzība ar dokumentiem

Vienota valsts automatizētā informācijas sistēma Krievijā

EGAIS

Akcīzes marku pieņemšana noliktavā un muitošana. Akcīzes marku uzskaite. Produkta anotāciju drukāšana. Akcīzes preču marķēšana. Datu failu ģenerēšana.

IZCELSMES SERTIFIKĀTS

Mēs piedāvājam palīdzību sertifikāta iegūšanai neierobežotiem produktiem. Preču izcelsmes sertifikāts ļauj vienkāršotā veidā iziet muitas kontroli, importējot ārpus izcelsmes valsts.

BROKERU PAKALPOJUMI

Importa muitošana: no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, uzņēmumiem, sākot no maziem iepakojumiem līdz konteineriem. Eksporta deklarācija: Nosūtot (eksportējot) Eiropas kravu no Latvijas uz valstīm, kas nav ES dalībvalstis. Pagaidu un pastāvīga eksporta reģistrācija. Tranzīts: Ja krava ir tranzītā caur Latviju, (T1).

Loģistika

Vietējā loģistika

Mūsu pakalpojumi ietver dažādas iespējas vietējai loģistikai: Preces piegāde pēc Jūsu pavadzīmes - Jūs atvedat mūsu noliktavā nokomplektēto vai vispārējo pasūtījumu. Preces piegāde pēs mūsu pavadzīmes - pakalpojums ir piemērots uzņēmumiem ar nelielu apgrozījumu. Preces uzglabāšana un konsilidācija. Preces piegāde. Preces komplektācija. Preces marķēšana. Anotāciju drukāšana.

LOĢISTIKAS CENTRA KLIENTIEM

Elektroniskā informācijas sistēma "LOĢISTIKAS CENTRS DIPOL LATVIJA"

Loģistikas centra klientiem esam izstrādājuši elektronisku informācijas sistēmu, ļaujot saņemt ONLINE tiešsaistes informāciju no DIPOL noliktavas par jūsu preču pienākšanu un patēriņu, par preču atlikumu uz doto brīdi, par aktuālajiem pakalpojumu tarifiem saskaņā ar līgumu, kā arī izrakstīti rēķini par veiktajiem noliktavas darbiem. Lai pieslēgtos sistēmai, no DIPOL administrācijas jāsaņem konta numurs un PIN-kods.

PIEVIENOT LOĢISTIKAS CENTRS DIPOL LATVIJA

Kontakti

Kontaktu informācija, Vieta

DIPOL LATVIJA

Adrese: Dzelzavas 127; Rīga, Latvija, LV-1021
GPS: 56.9497471,24.2282225
Muitas punkts: ŠĶIROTAVAS MKP LV000207, Krustpils iela 38B, LV-1057 Rīga, Latvia (LV)
GPS: 56.9085255,24.207918
Klienta apkalpošanas un loģistikas daļa: + 371 26 569 704 ; ieva@dipol.lv
Dokumentu apstrādes nodaļa, deklarētāji: + 371 29 127 977 ; customs@dipol.lv
Info: + 371 22 833 774 ; info@dipol.lv